Projectline 55620 Terrazzo tmavý

Kód: 8393
Neohodnoceno
649 Kč / m2
Na objednávku do 2 dnů

Kolekce lepené vinylové podlahy Projectline nabízí širokou paletu dekorů dřeva a kamene pro vysoce zatěžované prostory v domácnostech i pro využití v komerčních prostorech. S nášlapnou vrstvou 0,55 mm (třída zátěže 23/33/42) je osvědčenou a spolehlivou volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce odolná podlaha je zároveň příjemná a teplá na dotek, bezpečná díky protiskluznému povrchu a výborně tepelně a zvukově izoluje.

Je velmi vhodná pro teplovodní podlahové topení a 100% odolná vůči vodě a vlhkosti. Snadno se udržuje a povrchová vrstva MATT PUR zajišťuje vysokou odolnost proti špinění a běžným čisticím prostředkům. Navíc podlaze dodává jedinečný autentický vzhled.

Vinylová podlaha vvhodná pro podlahové topeníPodlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Výrobce zaručuje vysoký standart podlahy, která je bez ftalátů a neobsahuje ani formaldehyd. Lepená vinylová podlaha Projectline splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD a lze ji recyklovat.


Vinylová lepená podlaha Projectline je již po řadu let stálicí na českém trhu. Firma Karndean působí na trhu dlouhodobě a je zárukou kvality a spokojenosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: PROJECTLINE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.29 kg
Povrchová úprava PU: Matt Pur
Rozměr lamel: 914,40 x 457,20 mm
Třída zátěže: 23/33/42
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamel v balení: 8 ks
Celková tloušťka: 2,5 mm
Reakce na oheň: Bfl-s1
Podlahové topení: Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Je vhodná také pro elektrické podlahové topení za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné rohože a fólie. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.
Vhodnost pod kolečkovou židli: vhodné, typ W (měkká kolečka)
Útlum hluku: 2 dB
Tepelný odpor: 0,02 m² K/W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: