Projectline Acoustic Click 55222 4V Dub žíhaný

Kód: 8349
Neohodnoceno
899 Kč / m2
Skladem u výrobce

Vinylová rigidní plovoucí podlaha s integrovanou podložkou a bez škodlivin - to jsou podlahy Projectline Acoustic Click

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylové plovoucí podlahy Projectline Acoustic Click 55201 4V Dub rustikal s integrovanou podložkou autenticky imitují dřevěný či kamenný povrch. Design vynikne v komerčních prostorách, kde podlahu čeká vyšší zátěž a samozřejmě zvládne i vysokou frekvenci pohybu v domácnostech (zátěžová třída 23/34). Právě pro taková místa je důležitým parametrem útlum hluku.

Plovoucí vinylová podlaha Projectline Acoustic Click přispěje k příjemnému prostředí snížením hluku o 18 dB a patří tak mezi extra tiché krytiny. Vděčí za to Dual Acoustic Technology - revoluční konstrukci s vynikající stabilitou a dvojitou akustikou.
Rigidní nosná vrstva dává podlaze stabilitu a pružné vrstvy komfort. Zkrátka ideální řešení.

Voděodolný povrch a stabilní konstrukce

Podlaha Projectline Acoustic Click je vhodná do všech místností včetně kuchyně i koupelny. Podlaha je 100% voděodolná a povrch z polyuretanu se snadno udržuje. V provedení MATT PUR je vrstva nejen spolehlivou ochranou, ale podlaze dodává také přirozený vzhled.

Extrémně tuhá nosná deska Rigid Composite Board (RCB) je v sevření akustických vrstev: na spodní straně voděodolná podložka IXPE s velmi vysokou životností a útlumem hluku, shora potom vrstvou Comfort Core. Integrovaná položka usnadňuje a urychluje pokládku.
Konstrukce s kompozitní deskou znamená vysokou stabilitu a odolnost. Proto na vinylové podlahy Projectline Acoustic Click platí záruka 30 let při použití v domácnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projectline Acoustic Click
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.57 kg
Balení: 2,18m2
Počet lamel v balení: 16ks
Rozměr lamel: 910,00 x 150,00 mm
Celková tloušťka: 6,5mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Třída zátěže: 23/34
Tepelný odpor: 0,034 m² K/W
Kročejový útlum: 18dB
Podlahové topení: Ano
Integrovaná podložka: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: