Adore Finesse La Paz

Kód: 9/VEN188
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Adore
899 Kč / m2
Na objednávku do 2 dnů

Adore představuje novou generaci vinylových podlah Finesse. Vinylová podlaha Finesse, novinka se Super Matt real feel úpravou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová podlaha Finesse, novinka se Super Matt real feel úpravou.

U kolekce plovoucí vinylové podlahy Finesse jsme dekory vybrali s náležitou péči tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Finesse nabízí trendy dekory pro moderní interiéry a zároveň s ním jednoduše sladíte i interiér stávající. Je tak vhodný pro novostavby i rekonstrukce.

Finesse má široké lamely a propracovanou nášlapnou vrstvu se Super Matt Real Feel strukturou, která pohlcuje světlo a vypadá tak daleko věrněji. Samozřejmostí je odolnost produktu díky Technologii Duramond™ a MicroCeramic™ a inovativní a vodotěsný Adore Tight Lock zámkový systém.

Finesse je ideální do domácností a komerčních prostor se střední zátěží. Kolekce Finesse poskytuje záruku 20 let v domácnostech.

Jako u všech našich zámkových produktů je součástí integrovaná akustická podložka.

Zdravá vinylová podlaha
Kolekce Finesse spadá do kategorie SPC (tzv. rigidních vinylových podlah). Vyrábí se bez toxických změkčovadel a neobsahuje Benzen, Pentachlorfenol, Formaldehyd a podobné toxické chemikálie. Certifikace FSC, či Floorscore splňují všechny naše produkty a tento závazek bereme jako minimální. Malý přídavek bambusové moučky nahrazuje změkčovadla a dodává podlahám vyšší hustotu, velice odolný zámkový systém, vyšší bodové zatížení a unikátní rozměrovou stabilitu.

100% vodotěsné zámky, voděodolné jádro, nášlapná vrstva i podložka
Adore Tight Lock jsou vodotěsné zámky a díky 100% vodotěsným zámkům nepřekvapí Finesse ani havárie vody. Lamely nenabobtnají, navíc se na nich netvoří plísně, ani houby.

Nová generace nášlapné vrstvy se Super Matt Real Feel efektem
U produktu Finesse jsme si dali patřičně záležet jak na dekorech, tak u zpracování nášlapné vrstvy. Nášlapná vrstva má sofistikovaně zpracovanou strukturu, ta narušuje lom světla a zároveň světlo pohlcuje. Vypadá tak skvěle i při pohledu proti světlu. Vinylová podlaha se tolik se neleskne a je věrná jak na pohled, tak na dotek.

Nejodolnější a zdravá nášlapná vrstva
Patentovaná technologie mísení keramických a stříbrných částic do nášlapné vrstvy zaručuje dlouholetou odolnost a zamezení šíření bakterií i virů, které navíc zabíjí. Pokud máte doma domácí mazlíčky, nebo děti, tuto vlastnost určitě uvítáte.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLAHY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.4 kg
Balení: 2,78m2
Rozměr lamel: 1220 x 228 mm
Celková tloušťka: 5 mm
Nášlapná vrstva: 0,40 mm
Počet lamel v balení: 10 ks
4V micro spáry: Ano
Integrovaná podložka: Ano
Užitná třída: 32
Podlahové topení: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: