Objectline Click 9872 Dub Toledo

Kód: 10704
Neohodnoceno
Značka: Brased
1 330 Kč –19 %
Objectline Click 9872 Dub Toledo
1 330 Kč –19 % 1 068 Kč / m2
Na objednávku do 2 dnů

Komfort, odolnost a design – to je kolekce švýcarské plovoucí vinylové podlahy Objectline Click 9872 Dub Toledo. Konstrukce na HDF desce je vybavena  korkovou podložkou, která tlumí hluk a podlaha je i díky ní velmi teplá a velmi příjemná na došlap. S nášlapnou vrstvou 0,55 mm obstojí i při vyšší zátěži (23/33) a v prostorech s vysokou frekvencí pohybu příjemně utlumí kročejový hluk (extra útlum 16 dB). Stabilita je zajištěna odolnými a spolehlivými zámky Uniclic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravé vnitřní klima

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.
Předností podlahy je certifikace Greenguard Gold, která identifikuje zdravotně nezávadné výrobky s minimálními emisemi. Podlaha je tedy vyrobena bez ftalátů a nezatíží tak vnitřní klima škodlivými emisemi.

Vinylová podlaha vhodná na podlahové topeníPodlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Vinylová podlaha s integrovanou podložkouVinylová podlaha na HDF desce Objectline Click s ekologickou podložkou od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 16 dB. Podlaha má na spodní straně akustickou podložku, nepoužívá se při pokládání pod podlahu podložka, ale pouze parofólie.

 

Chcete mít zdravý domov, ale řešíte pouze podlahovinu?
Podlaha, to jsou i vinylové schody a soklové lišty. Proto koncept zdravé podlahy. Díky tomu máte vše zdravé a podlaha, schody a soklové lišty jsou v jednom designu a kvalitě.


Vinylová podlaha s emisním certifikátem Greenguard Gold Vinylové podlahy bez ftalátů Tiché vinylové podlahy - útlum hluku 16 dB

Pozor: Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti. Úklid vlhkým mopem a běžnými čistícími přípravky podlahu nepoškodí.

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJECTLINE CLICK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Výrobce: Brased
Rozměr: 1235 x 305 mm
Balení: 1,883 m2
Celková tloušťka: 10 mm
Počet lamel v balení: 5 ks
Třída zátěže: 23/33
Použití: Bytové / Zátěžové
Vhodné pro podlahové topení: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: