MASTER X MAX 2998

Kód: 9962/2M 9962/4M Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: BEAULIEU
495 Kč –5 %
MASTER X MAX 2998
495 Kč –5 % 470 Kč / m2
Na objednávku do 2 dnů Na objednávku do 2 dnů Zvolte variantu
Varianta

Vinyl v metráži MASTER X MAX 43 z kolekce A1 LONG LIFE PRO. Vinylová podlaha MASTER X MAX 43 má celkovou tloušťku 2,00 mm a pevnou nášlapnou vrstvu 0,7 mm. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní vrstva heterogenního vinylu je opatřena kompaktním podkladem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXTRÉMNÍ ODOLNOST

MASTER X MAX 43 je kompaktní zátěžová vinylová podlahovina s antistatickými vlastnostmi o celkové tloušťce 2 mm. Síla nášlapné vrstvy 0,7 mm s extrémní odolností povrchu proti obrusu v klasifikaci T jej řadí do užitné třídy 34-43. Vysoká odolnost vůči bodovému zatížení zabraňující vzniku otlaků v materiálu vinylu umožňuje uživatelům použití těžšího statického i mobilního nábytku.

 

ŠIROKÉ VYUŽITÍ

MASTER X MAX 43 je atraktivní podlaha vhodná do jakéhokoliv obytného, komerčního i veřejného interiéru. Díky svým vlastnostem i designu se skvěle uplatní také v domácnostech. Odolnost protiskluzného povrchu vůči chemikáliím je předpokladem pro použití ve zdravotnických zařízeních nebo domovech seniorů. Díky trvale elastickému polyuretanovému laku se podlahovina snadno čistí s nízkými náklady na údržbu. MASTER X MAX 43 je vhodný i do vysoce frekventovaných koridorů nebo schodišť a díky požární odolnosti Bfl-S1 je použitelný i pro únikové cesty. Šíře rolí 2 a 4 metry umožňují rychlou instalaci ve velkých prostorách s minimálním počtem spojů. Vysoká rozměrová stabilita vinylových pásů zajistí celistvou podlahu bez nežádoucích spár.

 

ZDRAVÉ PROSTŘEDÍ

MASTER X MAX 43 je vyroben z certifikovaných surovin bez recyklovaných plastů a bez ftalátů jako velmi bezpečný produkt pro domácí i komerční použití. Díky velmi nízkým hodnotám emisních látek se řadí dle evropských norem do nejpřísnější třídy E1. Získal rovněž francouzský certifikát CSTB A+, německý AgBB a nejvýše hodnocený American Floorscore.

Odolná PU vrstva chránící podlahovinu je opatřena antibakteriální ochranou.

 

master-x-piktogramy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MASTER X MAX 43
Záruka: 24 měsíců
Šířka role: 2 / 4 m
Užitná třída: 34/42
Celková tloušťka: 2 mm
Nášlapná vrstva: 0,7 mm
Povrchová úprava PU: PUR
Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano
Vhodnost pro podlahové vytápění:: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: