GreenTec Large 33V ML 76045 Břidlice Jura antracitová

Kód: 5/PP498
Tip
Neohodnoceno
Značka: EGGER
880 Kč –5 %
ML 76045 V Břidlice Jura antracitová
880 Kč –5 % 836 Kč / m2
Skladem

Multifunkční podlaha MULTIFLOR® GREENTEC od německého výrobce EGGER vyráběná z přírodních vláken dřeva, bez obsahu PVC a plastifikátorů. Proto je zcela zdravotně nezávadná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DESIGNOVÉ DÍLCE S KOMPOZITNÍ NÁŠLAPNOU VRSTVOU

Multifunkční podlahy MULTIFLOR® GREENTEC od německého výrobce EGGER jsou v mnoha parametrech jedinečným produktem. Jejich inovativní nášlapnou vrstvu tvoří termoplastická fólie z polypropylenu (PP). Ve spojení s polyuretanovou ochrannou vrstvou vykazuje povrch podlah vysokou odolnost proti opotřebení. Díky tomu lze například stěhovat nábytek z místa na místo bez otlaků nebo si jen prostě užívat podlah naplno. Vždy budou vypadat stále jako nové!

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Kompozitní nášlapná vrstva podlahoviny je vyrobena z termoplastu PP. Tento materiál je díky svému složení extrémně odolný proti opotřebení, není citlivý na poškrábání, odolává nárazu i UV záření. Polypropylen patří mezi nejpoužívanější termoplasty v potravinářském a textilním průmyslu. Proto je nášlapná vrstva podlah bez zápachu, neobsahuje PVC ani chemická změkčovadla.

ZDRAVÉ A UDRŽITELNÉ

Podlahy MULTIFLOR® GREENTEC jsou vyráběné z přírodních vláken dřeva, které pochází výhradně z regionálního certifikovaného lesnictví. Jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí než mnoho jiných podlahovin na bázi plastů na trhu. Navíc MULTIFLOR® GREENTEC neobsahuje žádné PVC ani plastifikátory a je proto zcela zdravotně nezávadný. Přispívá tím ke zvýšené hygieně prostředí v interiéru a jeho široké využití je možné ve všech obytných, komerčních i veřejných budovách.

VODĚODOLNÉ

Kompozitní fólie je u podlah MULTIFLOR® GREENTEC nanášena na dřevovláknitou nosnou desku HDF GreenTec, charakteristickou vysokou měrnou hustotou a velmi nízkou bobtnavostí. Díky speciální materiálové struktuře dílců s flexibilním instalačním systémem CLIC it! odolá podlaha vlhkosti až po dobu 72 hodin.

TICHÉ A PRUŽNÉ

Nosná dřevovláknitá deska má pružný povrch a integrovanou spodní akustickou vrstvu pro izolaci kročejového hluku vyrobenou z recyklovaného korku. Při montáži již není potřeba použít další akustickou podložku. Díky spodní korkové vrstvě lze dílce rovněž celoplošně lepit stejným způsobem, jako např. dřevěné podlahy.

 

Struktura vrstev podlahy MULTIFLOR GreenTec

struktura-vrstev-greentec

1. Kompozitní fólie s PU lakem, odolná proti opotřebení a vodě

2. Autentická dekorovat vrstva

3. Voděodolná nosná deska HDF GreenTec z přírodních vláken

4. Integrovaná korková podložka absorbující hluk

Doplňkové parametry

Kategorie: EGGER MULTIFLOR GreenTec
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Série: GreenTec Classic
Rozměr: 246 x 1292 mm
Balení: 2,54 m2
Celková tloušťka: 7,5 mm
Počet lamel v balení: 8 ks
Zámkový systém: CLIC it!
? Užitná třída: 33
Použití: Zátěžové
Antistatika: Ano
4V spára: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: