Easyline Click 8201 Topol kávový

Kód: 5/PP227
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Brased
899 Kč / m2
Na objednávku do 2 dnů

Vinylová podlaha Easyline Click - je opatřena horní vrstvou odolnou vůči poškrábání, která se snadnou udržuje a čistí. HDF deska od švýcarského výrobce s akustickou podložkou a dekorem s autentickou povrchovou strukturou. Ideální do bytu nebo komerčních prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Easyline Click - vinylová podlaha na HDF desce od švýcarského výrobce s akustickou podložkou je dostupná v 5 dřevěných dekorech s autentickou povrchovou strukturou. Vinylová podlaha Easyline Click je opatřena horní vrstvou odolnou vůči poškrábání, která se snadnou udržuje a čistí.

Podlaha je ideální do bytu nebo do komerčních prostor. Je teplá a měkká na dotyk, což zaručuje maximální pohodlí pro nohy. V kombinaci s HDF má navíc na spodní straně akustickou podložku a dosahuje útlumu 14 dB. Při pokládání se pod podlahu nedává podložka, ale pouze parofólie. Vinylová podlaha Easyline Click se pokládá plovoucím způsobem bez použití lepidel.

V roce 2019 prošla podlaha inovací v podobě podložky Greensound, která nahradila korkovou vrstvu. Znamená to ještě lepší stabilitu a vyšší odolnost proti plísním.

Tento produkt je šetrný k životnímu prostředí, je bez ftalátů, má certifikát Greenguard Gold.

Vinylová podlaha Easyline Click má certifikát Greenguard GoldVinylová podlaha Easyline Click je bez ftalátůVinylová podlaha Easyline Click se může položit na podlahové topeníVinylová podlaha Easyline Click má útlum hluku 14 dB

Doplňkové parametry

Kategorie: EASYLINE CLICK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.8 kg
Výrobce: Brased
Rozměr: 305 x 1235 mm
Balení: 2,26 m2
Celková tloušťka: 8,2 mm
Počet lamel v balení: 6 ks
Třída zátěže: 23, 32
Použití: Bytové / Zátěžové
Vhodné pro podlahové topení: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: