X10 Profesionální páska

Kód: 2174
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: CEYS
349 Kč / ks
Skladem

Ceys Profesionální páska x10 je 10krát pevnější než Americká páska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ceys Profesionální páska x10 je 10krát pevnější než Americká páska. Tato opravná páska s vysokou přilnavostí k široké škále materiálů je určená pro extrémní podmínky. Je vyztužena mřížkovou strukturou vláken a je opatřena vysoce přilnavým a maximálně pevným lepidlem. Díky tomu je z mechanického hlediska pevnější. 100% vodotěsná.

Aplikovat na čisté a suché povrchy, zbavené prachu, mastnoty nebo obecně nečistot při teplotách od 0 do 50*C. Nedotýkat se prsty lepivé plochy pásky. Požadovaný rozměr odříznout nožem přiloženým k balení pásky.

Doplňkové parametry

Kategorie: CEYS profesionální lepidla
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.4 kg
Rozměry : 18m x 48mm
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:12
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=podlahy-vales.cz&id=ulg35
Odpovědět