Xtrafloor Base podložka

864
Neohodnoceno
IVC

Podložka Xtrafloor je určena pod vinylovou zámkovou podlahu. Podložka pomáhá redukovat hluk a vyrovnává drobné nerovnosti hrubé podlahy. Je šetrná k životnímu prostředí a velmi rychle a jednoduše se instaluje.

Cena je za 1 balení = 10 m2 s DPH 21%

  • 195 Kč 26 Kč –13 %
    16,90 Kč / 1 m2
  • Skladem
169 Kč / m2
Kategorie: Podložky pod plovoucí podlahy a kolečkové židle
Záruka: 2 roky
Šířka: 1 m
Balení: 10 m2
Tloušťka: 1.5 mm
Materiál: Trvalý odolný podklad obsahující minerální výplně a polyuretanové pojivo
 
Složení: Trvalý odolný podklad obsahující minerální výplně a polyuretanové pojivo.
Tloušťka: 1,5 mm (+- 0,15 mm)
Role: přibližně 10 m x 1 m (10 m2 na roli)
Hmotnost 1 m2: 1,5 kg / m2 (+- 0,15 kg / m2)
Hmotnost role: 15 kg / role
Hořlavost: Bfl –S1 as podle normy EN 13501-1
Kročejová neprůzvučnost: ∆Lw = 12 dB v kombinaci 4,5 mm klik LVT (EN ISO 140)

 

VLASTNOSTI:
* vyhladí drobné nerovnosti hrubé podlahy-nerovnosti menší než 5 mm do šířky a 2 mm do hloubky, například spáry mezi keramickou dlažbou.
* rychlá a jednoduchá instalace
* kvalitnější zvuková izolace a vyšší komfort
* šetrná k životnímu prostředí

DŮLEŽITÉ:
XTRAFLOOR je možné řezat nožem na koberce. Materiál pokládejte formou spára ke spáře POTAŽENOU STRANOU NAHORU v úhlu 90° vzhledem ke směru pokládání vaší nové podlahy. Jednotlivé vrstvy není nutné k sobě spojovat.Z vrstvy odstraňte PET fólii a začněte pokládat novou podlahu podle pokynů k instalaci. Na podklad Xtrafloor nepoužívejte penetrační nátěr.

ZÁSADY POKLÁDKY:
Ačkoliv podklad Xtrafloor vyrovná drobné nerovnosti (*),musí být podlaha čistá, rovná, suchá, bezprašná, s obvyklou porézností a bez kontaminujících látek. Tytéž normy, směrnice a reference platí jako při instalaci podlahy bez podkladu Xtrafloor. Podklad Xtrafloor lze pokládat na stávající podlahovou krytinu, například na keramickou dlažbu, linoleum, pryž, PVC, laminát, parkety a rovné palubky, avšak jen pokud je hrubá podlaha bez nerovností. Podklad Xtrafloor lze také instalovat na podlahy s teplovodním podlahovým vytápěním. Vnitřní klimatické podmínky: Teplota pokoje a podlahy má být minimálně 18 °C a s relativní vlhkostí nižší než 75%.