Novinka

Longline Click 1093 Dub kamenný

5/PP252
Neohodnoceno

Longline Click je plovoucí vinylová podlaha na HDF desce, která poskytuje útlum hluku 16 dB. Konstrukce je německého typu - která poskytuje oproti portugalské konstrukci větší stabilitu horní vrstvy a větší odolnost proti otlakům. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže.


  • Skladem
1 281 Kč / m2
Kategorie: LONGLINE CLICK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Výrobce: Brased
Rozměr: 1815 x 230 mm
Balení: 2,087 m2
Celková tloušťka: 10 mm
Počet lamel v balení: 5 ks
Třída zátěže: 23, 33, 42
Použití: Bytové / Zátěžové
Vhodné pro podlahové topení: Ano
 


Při nákupu této podlahy získáte kód, pomocí kterého se můžete registrovat do soutěže o 100 000 Kč. Hledejte podlahy se štítkem "Soutěž o 100 000 Kč" nebo "Soutěžní podlaha". Podrobnosti o soutěži zde.

 

 

Vinylová plovoucí podlaha LONGLINE CLICK na HDF

Plovoucí podlaha Longline Click je na vrchní vinylové vrstvě odolná proti poškrábání, odolná vůči nečistotám a velmi snadno se udržuje. Je k dispozici v široké škále vzorů a designů od antických dřevěných palubek a dalších povrchových úprav dřeva až po klasické vzory, stejně tak jako v designu přírodního kamene. Podlaha Longline Click je zcela šetrná k životnímu prostředí, naprosto bezpečná a nemá žádný negativní vliv na přírodu nebo lidský organismus. Vinyl je ideální volbou pro pružné, přirozeně vypadající podlahové krytiny a je ideální pro použití v soukromých domech, kancelářích, gastronomických provozovnách, oblastech údržby, obchodů či butiků. Jinými slovy je řešením všech Vašich problémů s podlahou.

Vinylová podlaha Longline Click má certifikát Greenguard GoldVinylová podlaha Longline Click je 100% bez ftalátůVinylová podlaha Longline Click je vhodná na podlahové topeníVinylová podlaha Longline Click má strukturovaný reliéf

POKLÁDKA VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: