Novinka

Conceptline HDF 30114 Jasan severský

5/PP263
Neohodnoceno

Vzhledem k třídě zátěže 23/31 je vinylová podlaha na HDF desce s korkem Conceptline HDF vhodná nejenom do bytu, ale i pro komerční využití, jako jsou například kanceláře.

  • 943 Kč 48 Kč –5 %
  • Skladem
895 Kč / m2
Kategorie: CONCEPTLINE HDF
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.35 kg
Výrobce: Karndean International
Rozměr: 305 x 1235 mm
Balení: 2,26 m2
Celková tloušťka: 8,5 mm
Počet lamel v balení: 6 ks
Třída zátěže: 23, 31
Použití: Bytové / Zátěžové
Vhodné pro podlahové topení: Ano
 

Kolekce Conceptline HDF obsahuje dřevěné i kamenné dekory, které dokonale imitují povrchovou strukturu těchto materiálů.

Vzhledem k třídě zátěže 23/31 je vinylová podlaha na HDF desce s korkem Conceptline HDF vhodná nejenom do bytu, ale i pro komerční využití, jako jsou například kanceláře.

Na rozdíl od laminátových podlah, vinylová podlaha na HDF desce s korkem dokonale pohlcuje hluk, jeho útlum je 14 dB. Zajišťuje tedy příjemnou pokojovou akustiku. Kvůli integrované korkové podložce na spodní straně podlahy, se už po ní nedává žádná podložka, ale pouze parofólie. Conceptline HDF je vinylová podlaha rozměrově stabilní, teplejší a příjemnější pro klouby než laminát. Podlaha se snadno udržuje a čistí.

Conceptline HDF se pokládá plovoucím způsobem, zámky podlahy do sebe dokonale zapadnou. Montáž je snadná a rychlá bez použití lepidel.

Tato podlaha neobsahuje ftaláty, pentachlorfenol a je držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

Dekor podlahy 30101 Dub klasik lze zakoupit i v lepenécelovinylové zámkové variantě.

Certifikát Indoor Air Comfort Gold

POKLÁDKA VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: