CORK COMFORT CC 020 Dub Villanger

Kód: 5/PP77
Novinka
Neohodnoceno
Značka: EGGER
840 Kč –5 %
CORK COMFORT CC 020 Dub Villanger detail
840 Kč –5 % 799 Kč / m2
Na objednávku do 3 týdnů

Korková plovoucí podlaha CORK COMFORT naplňuje představu alternativního způsobu života. Jedná se o mimořádně ekologický výrobek, který plně využívá všech skvělých vlastností přírodního materiálu. Vrchní a spodní vrstva podlahoviny je vyrobena z kůry korkového dubu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korková plovoucí podlaha

CORK COMFORT je vyrobena zdokonalenou technologií přímého tisku HD. Dekory podlahoviny jsou natištěny přímo na upravený hladký povrch vysoce stlačené korkové vrstvy. 22 moderních designů v kolekci

CORK COMFORT nabízí svým uživatelům mnoho inspirace a zábavy při zařizování nového interiéru. Podlahovina plně využívá všech skvělých vlastností korkového materiálu. Je tichá díky přirozeným tlumícím vlastnostem korku. Milióny vzduchových buněk v korku akumulují teplo, čímž působí na dotek teplými pocity a zároveň skvěle izoluje.

CORK COMFORT právem patří mezi podlahové krytiny s absolutně nejlepšími komfortními vlastnostmi, které zajišťují svým uživatelům přirozený pocit pohodlí.

CORK COMFORT splňuje představu alternativního způsobu života, protože se jedná o mimořádně ekologický výrobek. Vrchní a spodní vrstva dílců je vyrobena ze suroviny pocházející z kůry korkového dubu. Nosná dřevovláknitá deska dílce je opatřena zámkovým systémem UNI Fit, který umožňuje snadnou a rychlou montáž. Kromě parozábrany již není třeba pod podlahovinu instalovat další akustickou podložku. Proti poškození je pružný povrch podlahoviny chráněn trvanlivým elastickým lakem vytvrzeným UV zářením. Výsledkem je unikátní moderní podlaha v reprodukovaných designech dřevin nebo kamene odolná obvyklé zátěži ve všech obytných a mírně frekventovaných komerčních prostorách.

CORK COMFORT je prokazatelně více odolný než jiné podlahové krytiny vyrobené z přírodních materiálů. Podlahové dílce o celkové tloušťce 10 mm mají na všech stranách mírně zkosené hrany, čímž při spojení vytváří v designu autentickou mikrospáru. Přirozenost designu výrobce podpořil čtyřmi rozměrovými formáty dílců.

Doplňkové parametry

Kategorie: CLASSIC
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.4 kg
Série: CLASSIC
Rozměr: 1292 x 193 mm
Balení: 1,75 m2
Celková tloušťka: 8 mm
Počet lamel v balení: 8 ks
Užitná třída: 31
Použití: Bytové
4V spára: Ano

INSTALACE - EGGER CORK - UNI fit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: